Adres İstanbul
Instagram @kaletasimacilik

İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliye

İstanbul Balıkesir Arası Nakliye Hizmeti, Evden Eve Nakliyat, Parça Eşya Taşıma, Ofis Taşıma...

Her hizmet alanında olduğu gibi sigorta, koli ve marangozluk hizmetleri sunan firmamız, evden eve taşıma hizmetleri de vermektedir. 7 gün 24 saat evden eve taşıma hizmeti vererek taşınma öncesi gerekli koordinasyonu hazırlıyor ve teknik detaylara önem veriyoruz. Kolay görünebilir, ancak zor bir hizmet türüdür.

Taşınmadan önce müşterimiz 2-3 iş günü içerisinde firmamızı arar ve randevu aldıktan sonra ücretsiz eksperimiz evinize gelir. Evdeki tüm nesneler ayrı ayrı listelenir ve envanteri çıkarılır. Eşyalarınızın cinsine ve miktarına bağlı olarak kullanılacak ekipman, kaç personelin bulunacağı, kullanılacak ambalaj malzemeleri, bina katının konumu değerlendirilecek ve gerekli şartlar sağlandıktan sonra sözleşme yapılacaktır. sonuçlandırılacak ve şehirlerarası olacaktır. Nakliye sigortası yaptırılır ve müşterimiz ile anlaşma sağlanır.

Taşındığınız gün evinizdeki tüm mobilyalar de monte edilerek paketlenir. Paketleme işleminden sonra kırılabilir, beyaz eşya gibi tüm eşyalarınız aracımıza yüklenir ve istiflenir. Daha sonra eşyalarınız istenilen yere yollanır, eşyalarınız hasarsız, hasarsız ve hasarsız olarak taşınır. Araçlarımızın tamamı yeni model, kapalı çelik araçlar olup hepsi çok lüks araçlardır.

Dürüst, kaliteli, çözüm üreten firma kimliğimizle kapıdan kapıya nakliyede gücümüze güç katıyor ve marka olarak gelişmeye devam ediyoruz. En önemli yatırımımız birlikte çalıştığımız insanlardır. Kullandığımız ekipman ve sistemler, verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimize olan bağlılığımızı ve kalite politikamızı yansıtmaktadır.

Nakliye hizmetlerinde tüm kaynak ve imkanlarımızı kullanırız. Güveninizi kazanmak bizim için en önemli yatırımdır, daha önce de söylediğimiz gibi size ihtiyacınız olan hizmeti en iyi şekilde sunacağımızdan eminiz.