Adres İstanbul
Instagram @kaletasimacilik

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya taşımacılığı İstanbul genel kargo taşımacılığı şirketi olarak İstanbul’da parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Parça eşya, ortak bir araçta taşınır. Parsiyel yük taşımacılığı olarak da adlandırılan bir taşıma türüdür. Eşyalarınız ortak bir araçla belirtilen adrese teslim edilecektir.

Bazen ev veya ofis ekipmanlarının bir veya birden fazla parça halinde taşınması gerekmekte olup, bu şekilde eşyaların bir noktadan diğerine ekipmanlı veya ekipmansız olarak taşınması sistemine parça başı eşya taşımacılığı denir, firmamız hem kendi sınırları içinde parça başı eşya taşımacılığı yapmaktadır. şehir içi ve şehirler arası. Göçte en sık görülen durum parça başı eşya taşımacılığıdır.

Parça eşya taşıma arasında çok sayıda değerli ev eşyası bulunmaktadır. Antikalar, piyano değerli eşyaları veya işlemeli kanepeler gibi birçok eşya tek tek taşınır ve paketleme işlemi taşınacak eşyanın türüne göre değişir.

Parça eşya taşımacılığında ise taşıma ekiplerimiz eşyalarınızı cins ve ebatlarına göre paketler ve ardından taşıma aracımıza taşır. Paketleme gerektirmeyen eşyalar taşıma sırasında taşıma aracına ambalajsız olarak yerleştirilir. Parça eşya taşımacılığı için küçük kamyonetler kullanılır. Binanın asansörüne sığmayacak kadar büyükse, eşyalarınızı taşımak için Mobil Asansör Sistemini kullanırız. Nakliye şirketimiz olarak size her türlü konforu sunuyoruz.