Adres İstanbul
Instagram @kaletasimacilik

Asansörlü Nakliyat

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ulaşım sektörü geçmişten günümüze büyük ilerlemeler kaydetmiş, geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde kapıdan kapıya taşımacılık çok zor şartlar ve sıkıntılar altında gerçekleştiriliyordu ancak artık bu iş çok daha hızlı yürütülüyor.

Nakliye şirketlerine teşekkürler. Bu bir ulaşım hizmetidir. Şirketinizin asansörü ile eşyalar evden eve güvenilir bir şekilde taşınır. Eşyalarınız bina dışından asansörle evinizdeki uygun bir balkon veya pencereye taşınır. Taşımacılıkta kullanılan asansör sistemleri bu işlemler için özel olarak tasarlanmıştır.

Bir evden diğerine taşınırken, dar merdivenleri veya yüksek binaları olan kişilerin eşya taşıması çok zordur. Bu gibi durumlarda eşyalarınızı evinizin balkonundan, penceresinden veya çatı katından taşımak gerekebilir. Burada özel tasarlanmış asansörlü kapıdan kapıya taşıma sistemi devreye giriyor. Taşıma işlemleri için Asansörlü araçlar kullanılmaktadır Yük asansörü kamyonun arkasına yerleştirilmiştir.

20 katlı bir binaya kadar ulaşabilen ve insan gücünden tasarruf sağlayan bir sisteme sahiptir. Yalnızca insan gücü ile yapılan taşıma işlemleri 4-6 saat arasında ortalama saat sürmektedir. 1-2 saate gider. Ayrıca asansörlü taşıma sistemi ile eşyalarınız çok daha güvenli bir şekilde taşınacaktır.

Asansör taşıma fiyatları birçok farklı faktöre bağlıdır. Örneğin eşyaların taşındığı evin katı ve eşya sayısı fiyatları etkiler. Taşıyıcıların kapıdan kapıya hizmeti kullanması için bazı koşullar vardır.

Sitenin asansör sistemi kurulumuna uygunluğunu kontrol etmek ve uygun kararı verebilmek için uzman ekibimiz hem konut hem de yapı ortamının ön etütünü yaparak cephe şartlarının uygunluğunu kontrol eder. Asansör taşımacılığında ulaşım araçları binaya yaklaştığında ağaçlara ve elektrik direklerine dikkat edilmelidir.Tüm bu koşullar uygun olduğunda asansörle taşıma işlemi başlatılabilir.