Adres İstanbul
Instagram @kaletasimacilik

KURUMSAL

Uzun süredir faaliyet gösterdiğimiz İstanbul’da müşterilerimize her zaman kaliteli ve kusursuz taşımacılık hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduk. Taşımacılık sektörü, nüfus artışı ve teknolojik gelişme ile büyümeye devam eden bir sektördür. Bu nedenle bu alanda teknolojiyi her zaman takip etmelisiniz.

Firmamız bu konuda çok hassastır. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmetlerini her zaman yenilikçi bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmiştir.%100 müşteri memnuniyeti ile çalışma anlayışı ile sunduğumuz hizmetlerde başarı oranımız yüzde yüze çok yakındır, Evden Eve nakliyat hizmet sisteminde her zaman en modern ekipmanlarla çalışan firmamız böylece isminin daha hızlı bilinmesini sağlıyor.

Ayrıca müşterilerimize kesinlikle güvenilir hizmetler sunabiliriz. Yük taşımacılığı alanında hemen hemen tüm taşımacılık hizmetlerinde firmamızı görmek mümkündür. Firmamız uzun yol taşımacılığı, şehir içi ulaşım, parsiyel taşımacılık, ofis taşımacılığı, hastane, kamu kurumu ve daha bir çok taşımacılık hizmetlerinde sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Sektör lideri firmamız yıllardır hizmetinizdedir. İstanbul’da kurulan firmamız 20 yıldır müşterileri için başarıyla çalışmaktadır. Tüm işlemlerde size harika bir ekiple hizmet verilirken, her zaman şartlarınıza uygun hizmet alacaksınız. Taşımacılık alanında kaliteli hizmetler sunan firmamız kalite değerlerinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Her geçen gün teknolojiyi geliştirmeye ve yeniliklere devam ediyor, personelimizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için eğitiyor ve kullandığımız tüm malzemelerin kalitesini en üst seviyede tutuyoruz. Bulduğunuz ve tanıştığınız birkaç şirketten biriyiz. Taşımacılık sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılamak, eşyalarınızı çok dikkatli bir şekilde taşımaya devam etmek ve ana merkezimiz İstanbul olmasına rağmen tüm Türkiye’ye hizmet vermek için bir adım ileriye emin adımlarla ilerleyen bir firmadır.

eşya depolama

50
Personel Kadrosu

20
Araç Filosu

10000 +
Başarılı Nakliyat

170 +
Kurumsal Referans

Referanslarımız